Терміновий виклик
Чистка бойлерів у Чернівцях

Чистка бойлерів у Чернівцях

Швидкий виїзд майстра в місті Чернівці
 • Працюємо у всіх районах Чернівців
Працюємо у всіх
  районах Чернівців та обл.
 • Самі низькі ціни на послуги 200 грн
Самі низькі ціни
  на послуги 200 грн
 • Моментально реагуємо на ваші проблеми
Моментально реагуємо
  на ваші проблеми
 • Гарантія на всі види робіт
Гарантія на
  всі види робі
Терміновий виклик
+38-099-434-79-83

Чистка бойлера в місті Чернівці

Електричні водонагрівачі стали невід'ємною складовою комфортного життя сучасної людини. Завдяки регулярному доступу до гарячої води значно полегшується побут. Однак важливо розуміти, що цей комфорт зумовлений безперебійним функціонуванням складної системи, яка щодня піддається забрудненням та серйозним навантаженням. Навіть найпотужніший та найдорожчий водонагрівач здатний вийти з ладу, якщо ви не будете проводити планову профілактику. Чищення бойлерів у Чернівцях проводять професійні майстри, які володіють достатнім ступенем кваліфікації та досвіду для виконання цієї процедури ефективно, швидко та якісно.

Коли потрібно проводити чистку бойлера

Чистка водонагрівачів - це планова процедура, яка повинна проводитися 1-2 рази на рік. Якщо ви нехтуєте цим заходом, обладнання почне ламатися та подавати ознаки про необхідність проведення цієї процедури.

Чистку потрібно проводити у випадках:

 • при регулярній експлуатації техніки;
 • у разі тривалого нагрівання води;
 • якщо ваші рахунки за електрику з незрозумілих причин збільшилися;
 • коли обладнання почало видавати підозрілий шум;
 • якщо вода раптом набула жовтого відтінку;
 • якщо резервуар для рідини раптом почав грітися.
Жорстка водопровідна вода є агресивною для людини. У разі забруднення бойлера ви наражаєте своє здоров'я на ще більшу небезпеку, оскільки у такій воді міститься концентрація домішок та твердого нальоту. Виконуючи своєчасне чищення обладнання, ви дбаєте про своє здоров'я та безпеку.
Чистка бойлерів

Якісний догляд за бойлерами

Недостатньо просто виконати чистку водонагрівача. Згодом також необхідно виконати заміну такого елементу, як анод. На цю деталь припадає велике електрохімічне навантаження. Весь бруд, який накопичується всередині, може негативно позначитися на функціонуванні агрегату. Тому цю проблему потрібно обов'язково вирішувати. В іншому разі як тільки ця деталь буде сильно забруднена, весь накопичений бруд перейде на бак. Виконати заміну одного елементу набагато легше, ніж купувати новий бойлер. Вкрай важливо забезпечити належний догляд бойлеру та вчасно міняти анод.

Чистка бойлерів - справа рук професіоналів

Немає сенсу розмірковувати про те, хто повинен виконувати чистку такого складного обладнання, як бойлер. Адже це справа рук виключно кваліфікованих майстрів.

При обслуговуванні водонагрівачів в службі Команда-Профі вам буде видана гарантія якості на виконану роботу. Майстри володіють достатнім досвідом та спеціальними знаннями, що дають змогу виконувати подібні заходи на високому професійному рівні.

Звертаючись до майстрів, ви економите свій час та автоматично подовжуєте термін роботи техніки. Фахівці знають, з чим конкретно вони стикаються та як саме потрібно вирішити проблему, адже кожен випадок індивідуальний. Ми працюємо з усіма типами та марками водонагрівачів. Забезпечте своєму бойлеру професійний догляд та він віддячить вам довготривалою роботою без перебоїв.

Ціни на чистку бойлера

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 600 до 1200 грн

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 600 до 1200 грн
Ми створили службу послуг з добрим і висококласним сервісом для кожного клієнта.
Мы создали службу услуг с добрым и отзывчивым сервисом, для каждого человека.
 • Переваги_1Висока якість виконаних робіт.Ми виділяємо проблему і не накручуємо зайвого.
 • Переваги_2Даємо гарантію
  від неякісного ремонта.
  Професіонали - це завжди 100% якості.
 • Переваги_3Добре відношення до діла и до клієнта.Ми можемо виїхати в зручний для вас час і не "ломити" ціну за свої послуги!
Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра.

Потрібен майстер зараз
© 2024 Майстер-Профі

Please publish modules in offcanvas position.